הסיפור

מה הסיפור עם Storytelling?

על מנת לייצר שינוי ולהפיח חיים ברעיון צריך לדעת לתקשר אותו באופן מעורר השראה שמניע לפעולה. 
סטוריטלינג היא היכולת ליצור משמעות בכל סיפור על ידי הצבת הקהל במרכז - הם הם הגיבור של הסיפור - בין אם הקהל הם הלקוחות ובין אם הם העובדים. דרך סיפורים אנחנו מרגישים את האחר, וכשיש רגש - יש גם פעולה. 

סל הפתרונות המקיף שלנו כולל הרצאות וסדנאות מובילות  בתחומי הסטוריטלינג, פיצוח ודיוק מסרים, הנעה לפעולה, שפת גוף ופרזנטציה וכן יצירת נאום מעלית והכנה למצגות חשובות.

מודל ה-StoryCompass החדשני שפותח אצלינו בMILA מוביל אותנו באמצעות שלבים ברורים ופשוטים לפיצוח אסטרגיית הסיפור הנכון כדי להוביל את הקהל להגשמה. באמצעות המודל  אנחנו מבינים את קהל היעד של הסיפור (הגיבור), מגדירים את הצורך, הקונפליקט, העולם הרציונלי-ריגשי שלו, יוצרים מסרים המאפשרים הנעה של הגיבור ורותמים אותו לפעולה.

שיטת העבודה הייחודית שלנו מהווה כלי מולטידיספלינרי המשלב סטוריטלינג, רטוריקה, יעוץ-ארגוני והבנה עסקית ושיווקית מעמיקה. אנחנו מאמינים כי למעשה על הסטוריטלינג לשמש ככלי ניהולי לכל דבר (StoryLiving). לכן, מעבר ליצירת סיפור פנים ארגוני, אנחנו גם מציעים עבודה עם הצוות הרחב על מנת להטמיע את המסרים עד העובד האחרון בחברה. 

בנוסף, אנחנו מציעים גם שירות אישי של ליווי מנהלים בכירים, מנהלי מוצר ואנשי מכירות בחברות ישראליות וגלובליות, לטובת פיצוח הדרך הנכונה לספר את הצעת ערך של החברה (UVP), בניית החזון והמסרים השיווקיים, תהליכי בניית סיפור מותג, תקשורת פנים ארגונית, סטוריטלינג ניהולי, כתיבת מסרים, הכנה לנאומים ובניית מצגות. מטרת ליווי זה הוא לעזור לכם למצוא את הזווית המיוחדת והמעניינת האישית שלכם, שתעזור להוביל ולסחוף אחריכם.

Storytelling זו הקפיצה האבולוציונית של ההתנהלות העסקית במאה ה-21.
קפצו לשם איתנו.

מילה פינקלשטיין

מנכ"לית וסטוריטלרית

במדינה רחוקה ובשפה זרה, נתנו לי הורי שם שקיבל משמעות מיוחדת עם עלייתי ארצה וחרץ את גורלי.

התאהבתי במילים ובעיקר במה שניתן לעשות איתן.

אני יזמת, סטוריטלרית ומומחית לבניית מתודולוגיות בתחום העברת מסרים ותקשורת אפקטיבית. אני מרצה באקדמיה (MBA) ומעבירה סדנאות בעולם העסקי ובעולם היזמות. אני מלווה מנהלים בכירים בחברות ישראליות וגלובליות, אנשי מכירות, פוליטיקאים ועורכי דין בכתיבת מסרים, נאומים, מצגות וטיעונים לבית משפט. אני מגיעה מתחום הדיבייט התחרותי ואני מחזיקה בתואר אלופת ישראל הפתוחה ודוברת 17 בעולם.

​​​

הובלתי תפקידי הכשרות מנהלים, ניהול מכירות, שיווק ופיתוח עסקי בעולמות ההייטק והפיננסים. התנסיתי במכירות לשווקים גלובליים, תוך התמחות בשוק האמריקאי מתוקף תפקידי בחברת סטארטאפ, ובניהול תהליכי גיוס כספים בתפקידי בבנק השקעות. 

חן בכר

סטוריטלרית


אי שם מעבר לקשת, בין קיץ לחורף, בין ישן לחדש, בין חמוץ למתוק, בין פשוט למורכב, בין לבד ויחד – שוכנת: נקודת חן. יש שיגידו, שלעיתים היא מסתתרת, אותה אני תמיד מוצאת. זו הנקודה שלי – מקורית, מאירה, צבעונית, זו שתמיד נותנת תקווה והשראה להתפתחות, הנעה לפעולה והנאה מן המסע.

 
אני סטוריטלרית, יועצת למידה ותקשורת פנים ארגונית, מנחת סדנאות, מנהלת למידה ופיתוח ארגוני.

בעלת תואר A.M בחינוך עם התמחות בטכנולוגיות למידה מאוניברסיטת בר אילן. 

 

 

עוסקת כבר 12 שנים בפיתוח פתרונות למידה ותקשורת  לקידום מסרים/אג'נדות בהתאם לצרכים ארגוניים, מתמחה בפיתוח והכשרת צוותים בתחומי הלמידה הארגונית, מתמחה בתהליכי איתור צרכי למידה וכתיבת תוכניות הדרכה שנתיות, מנחה סדנאות במיומנויות רכות ובהעברת מסרים ממוקדים (Storytelling), מלווה פורומים ומנהלים באתגרים ארגוניים.

 

לילך ליפקין - ארד

מנהלת משרד וקשרי לקוחות


מכירים את זה שאומרים שכל מה שצריך כדי להיות מאושר הוא לעבוד בעבודה שאתה אוהב? ובכן, אני אוהבת את העבודה שלי, מאוד! 

אני לילך, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות של מימון ושוק ההון.

בעלת ניסיון רב בעבודות אדמיניסטרציה, נשואה + 1, גרה בדרום הארץ.


תחביבים: טיולים בארץ ובחו"ל, זמן איכות עם המשפחה ושני הכלבים שלי.

054-2498811

mila@milafink.com

Please reload