הסיפור

מה הסיפור עם StoryTelling?

על מנת לייצר שינוי ולהפיח חיים ברעיון צריך לדעת לתקשר אותו באופן מעורר השראה שמניע לפעולה. 
סטוריטלינג היא היכולת ליצור משמעות בכל סיפור על ידי הצבת הקהל במרכז - הם הם הגיבור של הסיפור - בין אם הקהל הם הלקוחות ובין אם הם העובדים. דרך סיפורים אנחנו מרגישים את האחר, וכשיש רגש - יש גם פעולה. 

סל הפתרונות המקיף שלנו כולל הרצאות וסדנאות מובילות  בתחומי הסטוריטלינג, פיצוח ודיוק מסרים, הנעה לפעולה, שפת גוף ופרזנטציה וכן יצירת נאום מעלית והכנה למצגות חשובות.

מודל ה-StoryCompass החדשני שפותח אצלינו בMILA מוביל אותנו באמצעות שלבים ברורים ופשוטים לפיצוח אסטרגיית הסיפור הנכון כדי להוביל את הקהל להגשמה. באמצעות המודל  אנחנו מבינים את קהל היעד של הסיפור (הגיבור), מגדירים את הצורך, הקונפליקט, העולם הרציונלי-ריגשי שלו, יוצרים מסרים המאפשרים הנעה של הגיבור ורותמים אותו לפעולה.

שיטת העבודה הייחודית שלנו מהווה כלי מולטידיספלינרי המשלב סטוריטלינג, רטוריקה, יעוץ-ארגוני והבנה עסקית ושיווקית מעמיקה. אנחנו מאמינים כי למעשה על הסטוריטלינג לשמש ככלי ניהולי לכל דבר (StoryLiving). לכן, מעבר ליצירת סיפור פנים ארגוני, אנחנו גם מציעים עבודה עם הצוות הרחב על מנת להטמיע את המסרים עד העובד האחרון בחברה. 

בנוסף, אנחנו מציעים גם שירות אישי של ליווי מנהלים בכירים, מנהלי מוצר ואנשי מכירות בחברות ישראליות וגלובליות, לטובת פיצוח הדרך הנכונה לספר את הצעת ערך של החברה (UVP), בניית החזון והמסרים השיווקיים, תהליכי בניית סיפור מותג, תקשורת פנים ארגונית, סטוריטלינג ניהולי, כתיבת מסרים, הכנה לנאומים ובניית מצגות. מטרת ליווי זה הוא לעזור לכם למצוא את הזווית המיוחדת והמעניינת האישית שלכם, שתעזור להוביל ולסחוף אחריכם.

Storytelling זו הקפיצה האבולוציונית של ההתנהלות העסקית במאה ה-21.
קפצו לשם איתנו.

054-2498811

mila@milafink.com

Please reload