בעולם של היום אי אפשר להתפתח מבחינה אישית ועסקית מבלי לרכוש כלים להתמודדות עם תקשורת בין אישית ככלל ותקשורת עם קהל בפרט. על מנת להפיח חיים ברעיון, מקטן ועד גדול, צריך לדעת איך לתקשר אותו באופן שיעורר השראה.

"אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית,
אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש"

                                                       מאיה אנג'לו

 

כאשר נגשים למלאכת השכנוע חשוב לזכור שבין הסטטיסטיקות והמספרים מסתתרת נקודה שמטרתה להניעה אנשים לפעולה, וזאת קשה לעשות רק דרך לוגיקה. הלוגיקה חשובה מאוד, אבל היא רק חלק מהשלם – מהסיפור. 

בסדנאות תקשורת אפקטיבית אני מלמדת מנהלים ועובדים איך להשיג שליטה בסיפור שלהם ואיך להעביר אותו לקהלי היעד שלהם בצורה האפקטיבית ביותר.

שליטה בסיפור מורכבת מגורמים רבים: הבנת קהל היעד, הקשבה, שימוש בשפת גוף, יצירת מסגור וקונטקסט, לוגיקה, שימוש בדוגמאות אישיות, שימוש בעזרים וויזואליים (כמו מצגת), הפשטה של מסרים מורכבים (לידי נאום מעלית) והתמודדות עם הפחד: פחד מהיחשפות ופחד מכישלון פומבי ששזורים זה בזה.   

הסדנאות מועברות לקבוצות וליחידים ומשלבות פן תיאורטי\ פרונטלי עם התנסות מעשית וקבלת משוב (ממני ומן המשתתפים האחרים). הסדנאות מודולריות ומותאמות במיוחד לכל ארגון ומלוות בצילום ההתנסות לצורך ניתוח ומשוב.

אודותי 

אני יזמת, סטוריטלרית, אשת מכירות ופיתוח עסקי, מומחית לבניית מתודולוגיות בתחום "תקשורת עם קהל" והעברת הרצאות וסדנאות. עסקתי בדיבייט תחרותי וייצגתי את המרכז הבינתחומי בתחרויות בארץ ובעולם, אני מחזיקה בתואר אלופת ישראל הפתוחה ודוברת 17 בעולם (2011). במהלך תקופה זו עסקתי בהדרכת דיבייט ורטוריקה למורים ובני נוער. 

הניסיון שלי בדיבייט, תיאטרון ותקשורת הובילו אותי להקים את מחלקת הכשרות המנהלים של "גלעד עדין". העברתי הרצאות למנהלים בכירים בחברות ישראליות וגלובליות, לאנשי מכירות, פוליטיקאים, ואנשי ממשל (מקומיים וזרים). 

היזמת שבי הובילה אותי לתחומי ההייטק בהם החזקתי בתפקידים של ניהול מכירות ושיווק, פיתוח עסקי וגיוס כספים. התנסיתי במכירות לשווקים גלובליים, תוך התמחות בשוק האמריקאי מתוקף תפקידי בחברת הסטארטאפ Motionize, ובניהול תהליכי גיוס כספים בתפקיד בכיר בבנק השקעות Tel Aviv Capital.

מכיוון ש"אף אדם אינו אי" והקריירה שלי מבוססת על אינטראקציות אנושיות אני מאמינה מאוד גדולה בנתינה חזרה  לקהילה, מתוקף אמונה זו, ביליתי שנה באוניברסיטת ברקלי כשליחת הסוכנות היהודית והיום אני מקימה מיזם שמטרתו להמציא מחדש את עולם ההתנדבות תוך כדי אימוץ מושגים וכלים מעולם ההייטק

צרו קשר!

054-2498811

mila@milafink.com

Please reload